Wetenschappelijke afdelingen

Athena Instituut(linken naar onderzoeksafdeling)
Afdelingshoofd: Prof.dr. Joske Bunders-Aelen 
Secretariaat: Saira Mamadeus (do + vr) en Michèle Verschoor 
Telefoon: +31 (0)20 59 87031 
E-mail: secretariaat.athena.falw@vu.nl

Aardwetenschappen
Afdelingshoofd: Prof.dr. Wim van Westrenen 
Secretariaat: Fenny Bosse en Barbara Simon 
Telefoon: +31 (0)20 59 87310 / +31 (0)20 59 87303 
E-mail: f.bosse@vu.nl / barbara.simon@vu.nl

Ecologische wetenschappen
Afdelingshoofd Dierecologie: Prof.dr. Jacintha Ellers 
Afdelingshoofd Systeemecologie: Prof.dr. Rien Aerts 
Secretariaat: Jozien Vedder (di + do) 
Telefoon: +31 (0)20 59 87004 
E-mail: ecologie.secretariaat.falw@vu.nl

Environment and Health
Afdelingshoofd: Prof.dr. Jacob de Boer 
Secretariaat: Corry Zoll 
Telefoon: +31 (0)20 59 83233 
E-mail: corry.zoll@vu.nl

Gezondheidswetenschappen
Afdelingshoofd: Prof.dr. Maurits van Tulder 
Secretariaat: Heleen Heijstee, Karin Uyldert en Jozien Vedder (ma + vr) 
Telefoon: +31 (0)20 59 86985 / +31 (0)20 59 87005 / +31 (0)20 59 84344 
E-mail: heleen.heijstee@vu.nl / karin.uyldert@vu.nl / j.g.vedder@vu.nl

Instituut voor Milieuvraagstukken
Afdelingshoofd: Prof. dr. Jeroen Aerts 
Secretariaat: Marjolijn Staarink en Corry Zoll 
Telefoon: +31 (0)20 59 89555 
E-mail: info.ivm@vu.nl

Moleculaire Celbiologie
Afdelingshoofd: Prof.dr. Holger Lill 
Secretariaat: Jacqueline Cransberg en Jeannet Wijker 
Telefoon: +31 (0)20 59 87241 / +31 (0)20 59 88330 
E-mail: secretariaat.mcb.falw@vu.nl

Neurowetenschappen (CNCR)
Afdelingshoofd: Prof.dr. Guus Smit 
Secretariaat: Brigitte Borgman 
Telefoon: + 31 (0)20 59 87116 
E-mail: brigitte.borgman@vu.nl

Informatica
Afdelingshoofd: Prof.dr. Dick Bulterman 
Secretaresse: Caroline Waij 
Telefoon: 020 - 598 35 63 
E-mail: cp.waij@few.vu.nl

Natuur- en sterrenkunde
Afdelingshoofd: Prof. dr. Gijs Wuite 
Secretariaat: Régine Anmuth (ma + do) en Steven Barker (di + vr) 
Telefoon: 020 - 598 79 48  
E-mail: r.anmuth@few.vu.nl / s.barker@vu.nl

Scheikunde en Farmaceutische Wetenschappen
Afdelingshoofd: Prof. dr. Iwan de Esch 
Secretaresse: Yolanda Ariaans 
Telefoon: 020 - 598 75 44 
E-mail: secrcps.few@vu.nl

Wiskunde
Afdelingshoofd: Prof. dr. Mathisca de Gunst 
Secretaresse: Marielle van der Aa 
Telefoon: 020 - 598 77 00 
E-mail: m.m.a.vander.aa@vu.nl

Algemene Vorming
Afdelingshoofd: Prof.dr. Frans van Lunteren 
Telefoon: 020 - 598 78 91 
E-mail: fh.van.lunteren@few.vu.nl